Moje dětství na draka

Není vůbec jednoduché prožít dětství s maminkou cizinkou a s velmi svérázným tatínkem fotografem a malířem v rodině, kde se mísí různé národnosti a protichůdné názory na režim. Malý člověk, zvaný dítě, díky tomu prožije spoustu zajímavých dobrodružství a jediné po čem nejvíc touží, je vyjít z fotografické temné komory a najít si babičku a dědečka. Díky tomu není nouze o úsměvné, ale i smutné zážitky, kterými se malá Šárka prokouše až k pubertě a odjezdu na internát.
Knihu vydává nakladatelství KNIHA.JE 

https://kniha.je/mojedetstvinadraka/

Přiměřeně laskavé příběhy

V médiích jsem už toho od roku 1996 namluvila, myslím, dost. Teď nastal čas taky něco napsat. Nabízím vám třicet nejúspěšnějších příspěvků mého blogu na zpravodajském portálu www.idnes.cz. Všechny jsem je okomentovala a opatřila barevnými fotografiemi. Pokud se při jejich čtení alespoň trochu pousmějete, pak kniha splnila účel.

https://www.kosmas.cz/knihy/231432/primerene-laskave-pribehy/

 

Šťastnej jako Blecha

Koncem února vyšla vychází mému dlouholetému kamarádovi scenáristovi a spisovateli Jiřímu Růžičkovi knížka Šťastnej jako Blecha. Příběh člověka, který trpí po nešťastném pádu z kola záchvaty nekontrolovatelného smíchu. A protože si Jirka nikdy nejde pro legraci daleko, s chutí vám tento knižní kus doporučuji 😂

http://www.xyz.cz/stastnej-jako-blecha-2/ 

Přidat nadpis

Jsem nadpis odstavce. Kliknutím zde můžete přidávat nebo upravovat vlastní text. Můžete zde napsat váš příběh, aby se o vás vaši návštěvníci více dozvěděli.